Jací jsme, co nás baví a koho hledáme?

< Zpět na články

Jací jsme, co nás baví a koho hledáme?


Dovolím si, než nás všechny ještě jednou představím, Vás všechny požádat o pomoc...

V současné době potřebujeme najít 2 další osobnosti, které by naše práce mohla bavit. Hledáme nového kolegu na pozici finančního koncipienta a dalšího kolegu na pozici asistenta/pravou ruku finančního poradce.

Více na ... https://karelcaldr.cz/clanek/hledame-noveho-kolegu-do-kancelare-


Karel Caldr

  • cyklista a EFA poradce
  • 734 372 479, karel.caldr@partners.cz

Karel.jpg

Kromě rodiny, která je pro mne na prvním místě, sportuji a jsem moc rád, že k aktivnímu životu mají správný přístup i moji dva kluci, kteří hrají házenou. V létě jezdím na kole, provozuji hiking. V zimě dnes už také jezdím převážně na kole, nicméně se odreaguji na hokeji, na běžkách a vlastně při všem, kde se potím...

Baví mě fotit, proto nejraději chodím sám do přírody, vychutnávám si klid a krásu kolem sebe a miluju svou práci, proto vznikla VIP poradenská kancelář Karel Caldr.

Jsem zakladatelem naší kanceláře a snažím se, aby se mnou byly moje holky spokojené, aby je práce bavila. Hledám nové cesty, jak být efektivní, mým cílem je komplexní řešení cílů klienta a zajištění finanční svobody, tedy zajištění dostatečných zdrojů pro pohodové stáří nebo lépe, aby naši klienti s námi bohatli a cítili se v bezpečí po finanční stránce.

Zaměřuji se především na investice a splnění všech potřeb a cílů klienta a to vždy ideálně v potřebné době.

Karel- miluji svou praci ale kolo taky VENKU.jpg

Pozn.: Někdy nevím co dřív :-)


Bára Kovacsová

  • bojovnice a finanční koncipientka
  • 702 130 330, barbora.kovacsova@partners.cz

Bara.jpg

Žiji pro práci, rodinu a všude naplno, protože mě motivuje Karel :-).

Ráda sportuji, a ještě raději se posouvám dopředu, neustále se zlepšuji. Baví mě moje děti a nejvíc mě vlastně baví život, takový, jaký je a beru vše, jak přichází.

Chci, aby to s námi klienty bavilo, abychom jim pomohli zorientovat se v oblastí nejen financí, ale i bydlení a obyčejného života. Kromě komplexního řešení cílů je mou specializací pomoct klientům získat vysněné bydlení.

Bara- miluji svou praci ale deti a domov take VENKU.jpg

Pozn.: Vše a vždy dělá ideálně na 120% :-)


Helča Maiková

  • mamka všech a osobní asistentka Karla
  • 605 872 601, helena.maikova@partners.cz

Helca.jpg

V soukromí je mojí prioritou rodina – manžel, dvě dcery, jedno morče (jejich počet se průběžně mění, aktuální počet je jedno :-) a dům se zahradou. Ráda vařím a peču, chodím s batohem po horách…

V oboru financí se pohybuji od roku 2009. Práce v Partners mě mnohému naučila a posunula mě i jako člověka. Je potřeba na sobě stále pracovat, školit se, sledovat a přijímat změny a novinky a „neusnout na vavřínech“.

V kanceláři Karla Caldra pracuji čtyři roky a jako jeho osobní asistentka se snažím být oporou a podporou jemu i celému týmu, který se nám nyní začíná rozšiřovat. Komunikuji s klienty i obchodními partnery a baví mě pestrost náplně mé práce.

Helca- mamka pecovatelka.jpg

Pozn.: Jak peče, to je paráda. I úplně stejně se stará o nás i Vás- naše společné klienty :-)


... v kanceláři máme však jasné úkoly a každý ví, jak Vám může pomoci: https://karelcaldr.cz/clanek/zmena-adresy-personalni-predstaveni-kancelare-caldr-karel-partners.


Pro naše klienty chceme tu nejlepší péči a komplexní služby a pokud myslíš, že se můžeš do našeho týmu dobře hodit, jsi vítán :-)

Publikováno v kategorii Z naší kanceláře dne 11, 03, 2022