Změna adresy a personální představení kanceláře Caldr Karel, PARTNERS

< Zpět na články

Změna adresy a personální představení kanceláře Caldr Karel, PARTNERS

Protože se s Vámi rádi setkáváme a chceme, abyste se u nás cítili dobře, rozhodli jsme se pro změnu a přesunuli se do nových prostor, nyní nás najdete v ulici Radniční 134/3 ve 3.patře (hned vedle původních kanceláří:-).

A jelikož je náš tým samá holka, mohl někdy vzniknout trochu zmatek, komu se vlastně máte ozvat a s kým řešit co, když potřebujete pomoc. Proto Vám zasílám informační leták, kde je celý náš tým včetně pozic a činností, čemu se kdo z nás věnuje.


Letak_Caldr_2022 ve 3 lidech.jpg


... chcete vědět něco víc a podívat se nám pod kůži? Pak koukni na https://karelcaldr.cz/clanek/jaci-jsme-co-nas-bavi.


No ale ani nevím, zda má tento leták smysl, poslední dobou mi nikdo nevolá, protože všichni raději voláte mým holkám - nevím, jestli nedělám něco špatně😊.

Publikováno v kategorii PENÍZE a VY, Z naší kanceláře dne 11, 03, 2022